Консультації з питань вступу

Додаткову інформацію щодо обраного напряму підготовки чи спеціальності можна отримати у голів відбіркових комісій - деканів факультетів.

Відбіркові комісії за факультетами

Факультет

Напрями підготовки

Декан факультету

кімната,

телефон

Мости і тунелі

Будівництво (Мости і транспортні тунелі)

Попович Микола Михайлович

к.244

т.(056)373-15-30

Електрифікація залізниць

Електротехніка та електротехнології

Електромеханіка

Теплоенергетика

Афанасов Андрій Михайлович

к.230

т.(056)373-15-41

Механіний

Рухомий склад залізниць

Машинобудування

Автомобільний транспорт

Довбня Микола Петрович 

к.322

т.(056)373-15-84 

Управління процесами

перевезень

Транспортні технології (ОПУ на залізничному транспорті; ОПУ на автомобільному транспорті)

Вернигора Роман Віталійович 

к.445

т.(056)373-15-12 

Організація будівництва доріг

та експлуатація колії

Залізничні споруди та колійне господарство

Будівництво (Автомобільні дороги та аеродроми)

Гнатенко Василь Павлович 

к.255

т.(056)373-15-51 

Промислове та цивільне будівництво

Будівництво (Промислове і цивілне будівництво; Водопостачання та водовідведення)

Екологія

Краснюк Андрій Віталійович 

к.435

т.(056)373-15-38 

Економіко-гуманітарний

Облік і аудит

Переклад

Фінанси і кредит

Менеджмент

Полішко Тетяна Валеріївна

к.252

т.(056)373-15-99 

Технічна кібернетика

Програмна інженерія

Комп'ютерна інженерія

Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Безпека інформаційних і комунікаційних систем

Системи забезпечення руху поїздів

Економічна кібернетика

Скалозуб Владислав Васильович 

к.430

т.(056)373-15-52

 

Кафедра військової підготовки

Відновлення та будівництво залізниць

Відновлення та будівництво штучних споруд

Механізація відновлення та будівництва залізниць

Організація військових сполучень та перевезень залізничним транспортом

Радкевич Анатолій Валентинович

(056)373-15-92,

(056)793-19-19

 

Центр безвідривної освіти 

Будівництво (Мости і транспортні тунелі)

Електротехніка та електротехнології

Електромеханіка

Теплоенергетика

Рухомий склад залізниць

Машинобудування

Транспортні технології (ОПУ на залізничному транспорті; ОПУ на автомобільному транспорті)

Залізничні споруди та колійне господарство

Будівництво (Промислове та цивільне будівництво)

Екологія

Облік і аудит

Фінанси і кредит

Менеджмент

Економічна кібернетика

Худенко Валерій Федорович

(056)373-15-21,

(056)793-19-21 

Центр довузівської підготовки та работи з іноземними студентами

Підготовчі курси

Робота з іноземними студентами

Кузнєцов Віталій Миколайович

к.271

т.(056)793-19-20

Львівська філія 

Машинобудування

Транспортні технології (ОПУ)

Залізничні споруди та колійне господарство

Довганюк Степан Степанович 

т.(0322)67-04-86