Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови

    В 2021 році реєстрація вступників для здобуття освітнього ступеня магістра на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) відбуватиметься з 11 травня по 03 червня, іспит відбудеться 30 червня.

 

    Звертаємо увагу: вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

 

 

    Реєстрація вступників відбуватиметься із застосуванням дистанційних технологій.

 

    Для реєстрації необхідно на електронну пошту приймальної комісії pk@pk.diit.edu.ua одним електронним листом надіслати скан-копії (фотокопії) наступних документів:

 

-      заповнена і підписана вступником заява-анкета; 

-      документ, що посвідчує особу вступника (паспорт або ID-картка);

-      облікова картка платника податків;

-      фотокартка для документів;

-      документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);

-      для осіб, які потребують створення у пунктах тестування особливих (спеціальних) умов – медична довідка за формою 086-3/о;

-      довідка щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу, видана за місцем навчання (тільки для вступників, які у 2021 році закінчують навчання у вищих військових навчальних закладах, і персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти).

 

 

    В темі електронного листа вступник обов'язково зазначає прізвище, ім'я, по батькові.

 

 

    В тексті електронного листа вступник обов'язково вказує:

 

-      прізвище, ім'я, по батькові;

-      реєстраційний номер облікової картки платника податків;

-      спеціальність та освітню програму, на яку планує вступати (перелік спеціальностей та освітніх програм університету – на сайті приймальної комісії на сторінці «Спеціальності та освітні програми» розділу «Магістратура та аспірантура»).

 

 

    Перед заповненням анкети уважно ознайомтеся з інструкцією з реєстрації для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

 

 

    Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність вказаних даних та наявність прикріплених до нього електронних документів.

 

 

    Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення. У разі успішної реєстрації вам буде надіслано електронну копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оформлений екзаменаційний листок можна буде отримати засобами поштового зв’язку, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті, або особисто в приймальній комісії університету.

 

 

    Телефон приймальної комісії для довідок: (056) 371-51-10

 

 

Інструкція з реєстрації на Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ)

 

Бланк заяви-анкети

 

Приклад заповнення заяви-анкети